Mobile Number Login OTP (1.0.2) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Item
hu: Tétel

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Weight
hu: Súly

en: Sender
hu: Feladó

en: Mobile
hu: Mobil

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Add template
hu: Sablon hozzáadása

en: Login attempt failed for %user.
hu: %user bejelentkezése sikertelen.

en: About
hu: Leírás

en: Login failed
hu: Sikertelen bejelentkezés

en: Add more
hu: Hozzáadás

en: Template ID
hu: Sablon azonosítója

en: Login page
hu: Bejelentkezési oldal

en: Api Key
hu: API-kulcs

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Mobile Number
hu: Mobilszám

en: Login attempt failed from %ip.
hu: %ip IP-címről sikertelen bejelentkezési kísérlet.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
hu: Az IP-címről túl sok sikertelen belépési kísérlet történt. Átmenetileg erről az IP-címről nem lehet bejelentkezni. Érdemes később újrapróbálkozni vagy <a href=":url">új jelszót lehet kérni</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
hu[0]: Egynél több sikertelen belépési kísérlet történt ebbe a felhasználói fiókba, ezért az ideiglenesen zárolva lett. Érdemes később újrapróbálkozni vagy <a href=":url">új jelszót lehet kérni</a>.
hu[1]: Több, mint @count sikertelen belépési kísérlet történt ebbe a felhasználói fiókba, ezért az ideiglenesen zárolva lett. Érdemes később újrapróbálkozni vagy <a href=":url">új jelszót lehet kérni</a>.
