Mobile Number Login OTP (1.0.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Remove
kk: Өшіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Log in
kk: Кіру

en: Login attempt failed for %user.
kk: %user қолданушы үшін жүйеге кіру сәтсіз аяқталды.
