Mobile Number Login OTP (1.0.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Item
ku: دانە

en: Type
ku: جۆر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Login attempt failed for %user.
ku: چونە ژورەوە سەرکەتوو نەبوو بۆ بەکارهێنەری %user.

en: About
ku: دەربارە

en: Login page
ku: پەڕەی چوونەژوورەوە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
