Mobile Number Login OTP (1.0.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ
