Mobile Number Login OTP (1.0.2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Item
ro: Produs

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Remove
ro: Elimină

en: Weight
ro: Greutate

en: Sender
ro: Expeditor

en: Login attempt failed for %user.
ro: Încercare eșuată de autentificare pentru %user.

en: About
ro: Despre

en: Add more
ro: Adaugă mai mult

en: Login page
ro: Pagină login

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Login attempt failed from %ip.
ro: Încercarea de autentificare de pe %ip a eșuat.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
ro: Prea multe încercări de autentificare eșuate de pe adresa dumneavoastră IP. Această adresă IP este blocată temporar. Încercați din nou mai târziu sau <a href=":url">solicitați o parolă nouă</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
ro[0]: Există mai mult de o încercare eșuată de autentificare pentru acest cont. Acesta este blocat temporar. Încercați din nou mai târziu sau <a href=":url">solicitați o parolă nouă</a>.
ro[1]: Există mai mult de @count încercări eșuate de autentificare pentru acest cont. Acesta este blocat temporar. Încercați din nou mai târziu sau <a href=":url">solicitați o parolă nouă</a>.
