Mobile Number Login OTP (1.0.2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Item
si: අයිතමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න
