Mobile Number Login OTP (1.0.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Body
sk: Text

en: Item
sk: Položka

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Weight
sk: Váha

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: Mobile
sk: Mobil

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Login attempt failed for %user.
sk: Neúspešný pokus o prihlásenie používateľa %user.

en: About
sk: Informácie o

en: Login page
sk: Prihlasovacia stránka

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
sk: Príliš veľa neúspešných pokusov o prihlásenie z vašej IP adresy. Vaša IP adresa je dočasne zablokovaná. Skúste to neskôr alebo <a href=":url">požiadajte o nové heslo</a>.
