Mobile Number Login OTP (1.0.2) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Item
tr: Öğe

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Sender
tr: Gönderen

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Add template
tr: Şablon ekle

en: Login attempt failed for %user.
tr: %user için giriş denemesi başarısız.

en: About
tr: Hakkında

en: Login failed
tr: Giriş başarısız

en: Add more
tr: Ekle

en: Login page
tr: Giriş sayfası

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Login attempt failed from %ip.
tr: %ip adresinden oturum açma girişimi başarısız oldu.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
tr: IP adresinizden çok sayıda başarısız giriş girişiminde bulunuldu. Bu IP adresi geçici olarak engellendi. Daha sonra tekrar deneyin ya da <a href=":url">yeni bir parola isteyin</a>.
