Mobile Number Login OTP (1.0.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Item
vi: Mục

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Sender
vi: Người gửi

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Login attempt failed for %user.
vi: Các lần đăng nhập bị thất bại của %user.

en: About
vi: Giới thiệu

en: Login page
vi: Trang đăng nhập

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
