Mobile Number Login OTP (1.0.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Body
af: Teks

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Remove
af: Verwyder

en: Weight
af: Gewig

en: Log in
af: Teken in
