Mobile Number Login OTP (1.0.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Item
ar: عنصر

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Login attempt failed for %user.
ar: لقد فشلت محاولة دخول %user.

en: About
ar: حول

en: Login page
ar: صفحة الدخول

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
