Mobile Number Login OTP (1.0.3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Item
gl: Elemento

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Remove
gl: Quitar

en: Weight
gl: Peso

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Login attempt failed for %user.
gl: Inicio de sesión fallido para %user.

en: About
gl: Información

en: Login page
gl: Páxina de inicio de sesión

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
