Mobile Number Login OTP (1.0.3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Remove
jv: Buwang

en: Weight
jv: Urutan

en: Login attempt failed for %user.
jv: Kegagalan login kanggo %user.

en: About
jv: Ngenani

en: Login page
jv: Kācā login

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
