Mobile Number Login OTP (1.0.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: About
my: အကြောင်း
