Mobile Number Login OTP (1.0.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Actions
nn: Handlingar

en: Remove
nn: Fjern

en: Weight
nn: Vekt

en: Log in
nn: Logg inn

en: Login attempt failed for %user.
nn: Innloggingsforsøk feila for %user.
