Mobile Number Login OTP (1.0.3) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Remove
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Log in
fa: ورود

en: Login attempt failed for %user.
fa: تلاش %user برای ورود با شکست مواجه شد.

en: About
fa: درباره

en: Login page
fa: صفحه ورود

en: Weight for @title
fa: وزن @title
