Mobile Number Login OTP (1.0.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Remove
ps: لركول

en: Weight
ps: وزن

en: Log in
ps: ننوتون

en: About
ps: په اړه
