Mobile Number Login OTP (1.0.3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Remove
sq: Hiq

en: Weight
sq: Pesha

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Login attempt failed for %user.
sq: Përpjekja e identifikimit dështoi për përdoruesin %user.

en: About
sq: Informacione

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
