Mobile Number Login OTP (1.0.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Log in
ug: كىرىش

en: About
ug: ھەققىدە
