Mobile Number Login OTP (1.0.3) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Item
uk: Елемент

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Remove
uk: Вилучити

en: Weight
uk: Вага

en: Sender
uk: Відправник

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Send SMS
uk: Надіслати SMS

en: Log in
uk: Вхід

en: Add template
uk: Додати шаблон

en: Login attempt failed for %user.
uk: Невдала спроба входу для користувача %user.

en: About
uk: Про модуль

en: Login failed
uk: Помилка реєстрації

en: Add more
uk: Додати ще

en: Template ID
uk: ID шаблона

en: Login page
uk: Сторінка входу

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Mobile Number
uk: Номер мобільного телефону

en: Login attempt failed from %ip.
uk: Невдала спроба входу з адреси %ip.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
uk: Занадто багато невдалих спроб увійти з вашої IP-адреси. Ця IP-адреса тимчасово заблокована. Спробуйте ще раз або виконайте <a href=":url">Запит нового паролю</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
uk[0]: Відбулася понад @count невдала спроба увійти в цей обліковий запис. Він тимчасово блокований. Спробуйте пізніше або <a href=":url">запитайте новий пароль</a>.
uk[1]: Відбулося понад @count невдалі спроби увійти в цей обліковий запис. Він тимчасово блокований. Спробуйте пізніше або <a href=":url">запитайте новий пароль</a>.
uk[2]: Відбулося понад @count невдалих спроб увійти в цей обліковий запис. Він тимчасово блокований. Спробуйте пізніше або <a href=":url">запитайте новий пароль</a>.

en: Resend OTP
uk: Повторно надіслати OTP
