Mobile Number Login OTP (1.0.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Weight
ast: Pesu

en: Log in
ast: Entrar
