Mobile Number Login OTP (1.0.4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Remove
bs: Ukloni

en: Weight
bs: Težina

en: Log in
bs: Prijavi se
