Mobile Number Login OTP (1.0.4) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Remove
ca: Elimina

en: Weight
ca: Pes

en: Sender
ca: Remitent

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Log in
ca: Entra

en: Login attempt failed for %user.
ca: L'intent d'inici de sessió ha fallat per a %user.

en: About
ca: Detalls

en: Login failed
ca: Ha fallat l'inici de sessió

en: Login page
ca: Pàgina d'inici de sessió

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Login attempt failed from %ip.
ca: Intent d'inici de sessió erroni des de %ip.
