Mobile Number Login OTP (1.0.4) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Item
cy: Eitem

en: Type
cy: Math

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Remove
cy: Symud

en: Weight
cy: Pwysau

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Login attempt failed for %user.
cy: Ymgais mewngofnodi wedi methu i %user.
