Mobile Number Login OTP (1.0.4) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Type
eo: Tipo

en: Actions
eo: Agoj

en: Remove
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Login attempt failed for %user.
eo: Ensaluta provo malsukcesis por %user.
