Mobile Number Login OTP (1.0.4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
