Mobile Number Login OTP (1.0.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Weight
ka: წონა

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Login attempt failed for %user.
ka: %user-ის სისტემაში შესვლა ვერ მოხერხდა.
