Mobile Number Login OTP (1.0.4) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Log in
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Login attempt failed for %user.
kn: %user ರವರ ಲಾಗಿನ್ ಪ್ರಯತ್ನ ವಿಫಲವಾಗಿದೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Login failed
kn: ಪ್ರವೇಶವು ವಿಫಲಗೊಂಡಿದೆ
