Mobile Number Login OTP (1.0.4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Weight
sl: Teža

en: Log in
sl: Prijava

en: Login attempt failed for %user.
sl: Neuspešen poizkus prijave za uporabnika %user.

en: About
sl: O modulu
