Mobile Number Login OTP (1.0.4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Item
ml: ഇനം

en: Type
ml: തരം

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Weight
ml: ഭാരം
