MoceanSMS Abandoned Cart (3.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Enable
es: Activar

en: Configuration saved.
es: Configuración guardada.

en: API Key
es: Clave API

en: About
es: Acerca de

en: Settings saved.
es: Configuración guardada.
