MoceanSMS Abandoned Cart (3.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Enable
lt: Įjungti

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: API Key
lt: API raktas

en: About
lt: Apie

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti
