MoceanSMS Abandoned Cart (8.x-2.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Enable
fr: Activer

en: Configuration saved.
fr: Configuration enregistrée.

en: API Key
fr: Clé d'API

en: About
fr: À propos

en: Settings saved.
fr: Paramètres enregistrés.
