MoceanSMS Abandoned Cart (8.x-2.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Enable
fa: فعال

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: About
fa: درباره

en: Settings saved.
fa: تنظيمات ذخيره شد
