MoceanSMS Abandoned Cart (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Enable
hr: Omogući

en: Configuration saved.
hr: Postavke spremljene.

en: About
hr: Opis

en: Settings saved.
hr: Postavke snimljene.
