MoceanSMS Abandoned Cart (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: API Key
nl: API-sleutel

en: About
nl: Over

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Batch limit
nl: Batch-limiet
