MoceanSMS Broadcast (2.0.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Search
ca: Cerca

en: To:
ca: Per a:

en: Send
ca: Enviar

en: Message:
ca: Missatge:

en: All users
ca: Tots els usuaris

en: About
ca: Detalls
