MoceanSMS Broadcast (2.0.3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Search
da: Søg

en: To:
da: Til:

en: API Key
da: API-nøgle

en: Message:
da: Besked:

en: All users
da: Alle brugere

en: About
da: Om

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt
