Mockup (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: medium
ja: 普通

en: small
ja: 小

en: large
ja: 大

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: Header top
ja: ヘッダー上部

en: Header bottom
ja: ヘッダー下部

en: Highlighted
ja: ハイライト
