Mockup (2.0.0-beta3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Default
ps: تلواله

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Page not found
ps: پاڼه و نه موندل شوه
