Mockup (2.0.0-beta3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Default
vi: Mặc định

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Page not found
vi: Không tìm thấy trang

en: Header top
vi: Đầu đề trên

en: Sidebar First
vi: Lề thứ nhất

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Sidebar Second
vi: Lề thứ hai
