Mockup (2.0.0-beta5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Default
az: Susmaya görə

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: Content Above
az: Əvvəlki Kontent

en: Content Below
az: Sonrakı kontent

en: Highlighted
az: Vurğulanan
