Mockup (2.0.0-beta5) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Default
mn: Анхны утга

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Page not found
mn: Хуудас олдоогүй
