Mockup (2.0.0-beta6) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Content
id: Konten

en: Default
id: Bawaan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: medium
id: sedang

en: small
id: kecil

en: large
id: besar

en: Page not found
id: Halaman tidak ditemukan

en: Content Above
id: Konten Di Atas

en: Content Below
id: Konten Di Bawah

en: Header top
id: Atas header

en: Footer bottom
id: Catatan kaki bawah
