Mockup (2.0.0-beta6) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Page not found
km: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ​

en: Header top
km: កំពូល​បឋមកថា

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
