Mockup (2.0.0-beta6) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Default
sl: Privzeto

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: Header top
sl: Glava na vrhu
