Mockup (2.0.0-beta6) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Default
sv: Förvald

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: medium
sv: mellan

en: small
sv: liten

en: large
sv: stor

en: Page not found
sv: Sidan hittades inte

en: Content Above
sv: Innehåll Över

en: Content Below
sv: Innehåll Under

en: Header top
sv: Sidhuvud - överst

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Hero
sv: Herobild
