Mockup (2.0.0-beta7) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación
