Mockup (2.0.0-beta7) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Default
nl: Standaard

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: medium
nl: gemiddeld

en: small
nl: klein

en: large
nl: groot

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Content Above
nl: Boven inhoud

en: Content Below
nl: Onder inhoud

en: Header top
nl: Bovenzijde kop

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk
