Mockup (2.0.1-beta8) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Page not found
kn: ಪುಟವು ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ
